holimax

Tatilin Yeni Adresi: Holimax

0 Paylaşım
0
0
0

Yaz aylarına çok yaklaştığımız şu günlerde siz de güzel bir tatil planı yapmak isteyebilirsiniz. Türkiye; her yıl farklı yerlerde yaşayan insanların tatil yapmak adına tercih ettikleri bir ülkedir. Bu noktada, hem yerli hem de yabancı turistlerin bilhassa Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki tatil bölgelerine akın ettiklerini söyleyebiliriz. Birçok kişi; yeterli parası olmasına rağmen istediği otelde konaklama şansını elde edemez. Çünkü, söz konusu otellerde yer bulamaz. Bu noktada, erken rezervasyonun önemi ortaya çıkar.

Erken rezervasyon; yaz döneminde yapacağınız tatili uygun fiyatlarla ve avantajlı seçeneklerle çok önceden satın almanızı sağlar. Siz de erken rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız sizi vakit kaybetmeden Holimax’a bekliyoruz. 

Holimax Fırsatları

Tatil fırsatları nerede diye çok düşünmenize gerek yok! Holimax sayesinde istediğiniz herhangi bir yerde beklentilerinizin çok üzerinde seçeneklerle tatil yapma şansına erişirsiniz. Holimax; üye olduğunuz takdirde erken rezervasyon imkanlarına erişebileceğiniz son derece avantajlı bir sitedir. 

holimax kampanya

Yurt içi otelleri, kış otelleri, termal oteller, Kıbrıs otelleri ve daha birçok otel seçeneği hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak adına Holimax’i tercih edebilirsiniz. Holimax; hem yaz hem de kış tatili için birbirinden kaliteli ve lüks otelleri önünüze getiriyor. Siz de Holimax ile herhangi bir bölgedeki otelleri arama ve belirlediğiniz kriterlere göre sıralama şansına erişirsiniz. Giriş – çıkış tarihlerinizi ve otelde kaç kişi kalacağınızı belirledikten sonra söz konusu kriterler üzerinden arama yapabilirsiniz. 

Holimax; erken rezervasyon yaptırmak isteyenlerin çok işine yarayacak filtreleri ile de dikkat çeken bir sitedir. Aile, aquapark, balayı otelleri, çocuk dostu, denize sıfır, engelli dostu, evcil hayvan dostu, gençlik, muhafazakar, ileri yaş dostu, yetişkin, SPA otelleri olmak üzere farklı otel kategorileri ile herkesin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun oteller ile tanışmasını sağlar. Bunun yanı sıra, Holimax’a üye olduğunuz takdirde minimum ve maksimum fiyat aralığı girerek de arama yapabilirsiniz. 

Holimax; tatil fırsatları konusunda en iyi site olduğunu ispat eder. Bilhassa erken rezervasyon avantajları ile göz doldurur. Yüzde 50’ye kadar uzanan indirimler, vade farksız dokuz taksit imkanı, yüzde 25 ön ödeme ile rezervasyon imkanı, iptal güvence paketi, en iyi fiyat garantisi avantajları ile öne çıkar. Ayrıca, Holimax’a üye olduğunuz takdirde herhangi bir oteldeki konaklama seçeneğini öner kazan sistemi ile yarı fiyatına satın alma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Buna ek olarak, kayak ve termal otellerde yüzde 45’e kadar uzanan indirimler vardır. 

Holimax; kendisini tercih edenleri memnun etmek adına elinden geleni yapar. 10 bin TL’lik bir tatili yalnızca beş bin TL’ye satın alma şansını sunar. Bunun yanı sıra, ön ödemeli rezervasyon imkanı ile de ne kadar başarılı bir site olduğunu gösterir. En iyi fiyat güvencesi, bir gece bizden kampanyası, haftanın fırsat otelleri kategorileri ile de müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlar. 

Holimax Kimin?

holimax hakkında

Birçok kişinin aklında Holimax kimin sorusu bulunuyor. Bu noktada, Holimax’ın CRM Grup yatırımı olarak faaliyetlerine başladığını söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, CRM Turizm çatısı altında kurulmuştur. 2011 yılından günümüze kadar olan süreçte yüzlerce turizm tesisine yol arkadaşlığı yapan CRM Turizm; hem yurt içinde hem de yurt dışında ciddi bir popülerliğe sahiptir. Sonuç olarak, Holimax sahibi CRM Grup olarak bilinir. Holimax’tan hizmet alma konusunda aklınızda herhangi bir endişe olmamalıdır. 

Holimax Güvenilir Mi?

Erken rezervasyon avantajları ile dikkat çeken bir seçenektir. İnsanların hayal ettikleri otelde çok uygun fiyatlarla kalmasını sağlar. Konaklama problemini çözdüğü gibi nerede ve ne zaman tatil yapacağını belirleyen bir kişinin uçak ve otobüs biletini önceden almasıyla ulaşım problemini de çözer. Ancak, erken rezervasyon konusunda her kurumdan hizmet almamak gerekir. Herhangi bir sertifikası bulunmayan kurumlardan alınacak bir hizmet sonucunda ortaya ciddi mağduriyetler çıkabilir.

holimax güvenilir

Holimax güvenilir mi sorusunu soran çok sayıda kişi bulunuyor. Yıllardan bu yana sektörde bulunan Holimax; müşteri güvenliğine çok önem verir. Üyelerinin kişisel ve hesap bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmaz. Bunun yanı sıra, Holimax sitesi; SSL sertifikasına sahiptir. Söz konusu sertifika; bilhassa üyenin kart bilgileri açısından son derece önemlidir. Son olarak, kredi kartı ödemelerinde 3D Secure sistemine sahiptir. Sonuç olarak, Holimax’a üye olmak ve hesap bilgilerini paylaşmak isteyenler için herhangi bir güvenlik endişesi bulunmaz. 

Holimax Arkasında Hangi Şirket Var? 

Holimax’ın arkasında daha önce de ifade ettiğimiz gibi CRM Grup yer alır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren CRM Grup’un yirmiden fazla büyük internet sitesinin bulunduğunu ifade etmeliyiz. Bilhassa internet sektöründe Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden birisi oluşuyla dikkat çeker. Kaliteli ve güvenilir bir şirket olmasından mütevellit üye olmayı düşünenlerin aklında bilhassa maddi hususlarda herhangi bir soru işareti olmamalıdır. 

Holimax; güvenilir ve kullanışlı arayüze sahip internet sitesinin yanı sıra mobil uygulaması ile de dikkat çeker. Google Play ve AppStore üzerinden indirilebilen Holimax mobil uygulaması sayesinde Holimax tatil fırsatlarından haberdar olmak ve kısa sürede erken rezervasyon yaptırmak mümkün hale gelir. 

Ramazan Becer; CRM Grup yönetim kurulu başkanıdır. Bir başka deyişle, Holimax sitesinin sahibidir. Sayın Ramazan Becer; yıllardan bu yana farklı sektörlerde faaliyet göstermiş ve hepsinde de başarılı olmuş bir iş adamıdır.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like