Ankara çıkışlı Karadeniz turu tavsiyesi

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

0 Paylaşım
0
0
0

Ankara çıkışlı Karadeniz turları ilkbaharın gelmesi ile birlikte düzenlenmeye başlıyor. Bu turlar ile bir yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Genellikle 5 ila 7 gün arası süren Karadeniz turlarında bölgenin tadını çıkarabilecek bolca vaktiniz olacaktır. Ordu’da yapılan kahvaltının ardından sırasıyla Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Batum ve Samsun’u gezeceksiniz. Profesyonel rehberler eşliğinde yapılan turlarda bireysel gezilerden çok daha fazlasını elde edersiniz. Ankara’dan düzenlenen Karadeniz turları Tatil Küpü turizm ile daha ekonomik ve daha kaliteli hale geldi.

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu Fiyatları

Tatil Küpü Karadeniz turu fiyatları üzerinde çalışmasını tamamlarken tur kalitesinden ödün vermeden fiyatlarını minimum seviyede tutar. 6 gece 7 gün ve 4 gece 5 gün olmak üzere sizlere iki farklı Karadeniz turu programı sunar. Bu programlar arasındaki en büyük fark Batum turudur. Batuma giriş yapan Karadeniz turlarımız en az bir gün uzatılır. Tur fiyatlarında etkili olan bir başka unsur ise katılım yoğunluğudur. Minimum fiyatları sizlere sunarak daha yoğun katılımı sağlayan acentemiz bu sayede kalitesini sabit tutar.

Karadeniz Turu Otelleri

Karadeniz otel yönünden çok zengin bir bölge değildir. Karadeniz turu otelleri sizler için organize edilirken dört yıldız veya dengi oteller tercih edilir. Tüm kahvaltı ve akşam yemekleriniz tur fiyatlarına dahil olarak otellerimizde alınır. Yeni tur operatörünüz Tatil Küpü Ankara kalkışlı Karadeniz turu organizasyonlarında ilk gün İvme otelde konaklama sunar. İkinci, üçüncü ve dördüncü geceyi Aziziya otelde geçiririz. Üç gün aynı oteli tercih etme sebebimiz hem otel kalitesi hem de bu otelin gezi rotamıza uygun bir yerde bulunmasıdır. Bu durum sizlere daha az valiz taşıma avantajı da sunuyor. Son gecemizi ise Samsunda Damla Panaroma otelde geçiririz. Tüm bu detaylar zaman zaman değişmekle birlikte acentemiz güncel halini düzenli bir şekilde web adresinde yayınlar.

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu Tavsiyesi

Tatil Küpü turizmin Ankara çıkışlı Karadeniz turu tavsiyesi web adresinde yayınlamış olduğu Karadeniz Rüyası Turu’dur. Bu turumuzda bölgenin en kıymetli turizm noktaları geziliyor ve en seçkin otellerde konaklama sunuluyor. Sizlerin konforlu bir seyahat ile bu tura erişmesi için yüksek model tur otobüsleri tercih ediliyor. Bunun yanı sıra Karadeniz Rüyası turumuz Karadenizin en profesyonel rehberleri tarafından yazılıyor. Bu sayede kusursuz bir turu Tatil Küpü size sunuyor. Karadeniz ve diğer turlarımıza www.tatilkupu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.