Artıway Nedir
Artıway Nedir

Artıway Nedir?

0 Paylaşım
0
0
0

Alışveriş çılgınlığı herkesin baş etmeye çalıştığı bir problem sanırım. İnternetten alışveriş ise tam bir bağımlılık gibi. Gezip görerek deneyerek alışveriş yapmak farklı bir his, hiç yorulmadan oturduğunuz yerden istediğiniz her şeye ulaşmak ve satın almak farklı bir his. Genel olarak bayanların kıyafetten ayakkabıya, aksesuardan elektronik eşyalara kadar tüm tercihlerini internette bulunan bir çok alışveriş sitesi üzerinden yaptığına eminim bende öyle yapıyordum ta ki… Peki! Aldığınız bir çok ürün için ödediğiniz paranın satın aldığınız mağazaya göre size nakit para olarak dönmesine ne dersiniz? Ne demek mi istedim ? Artıway nedir okumaya devam edin!

Artıway Nedir?

İnternetten alışveriş yapmayı çok seviyorsunuz, gidip bakmak deneme zor geliyor ve sizde internete gidip mağazaları bulup direk kapınıza kadar istediğiniz her şeyi getirtiyorsunuz. Hatta bazen uygun indirimlerden yararlanarak mağazadaki fiyatından daha düşük fiyatlarda alışveriş yapıyorsunuz. Oldukça avantajlı değil mi? Bence de… İşte bu sağladığınız avantaja bir yenisi daha eklendi adı Artıway. Artıway nedir basitçe açıklamak gerekirse: Artıway e-ticaret ve sosyal platform fonksiyonlarını bir araya getiren ilk ve tek hizmettir. Artıway internetten yaptığınız alışverişlerinizden para iadesi almanızı sağlar.

Yani,

Örneğin Artıway üzerinden bir mağazadan alış veriş yaptığınızda o mağaza size %5 oranında bir bonus verecek. Siz bu mağazada K.D.V. ve kargo ücreti dışında toplamda en az 100 TL’lik bir alışveriş yaparsanız bonus olarak mağaza Artıway’e 5 TL gönderecektir. Siz Artıway hesabınızda sağ üst köşede ödemeye uygun şeklinde miktar olarak hesabınıza geçen bonusu görüntüleye bileceksiniz. Sonrasında da gördüğünüz rakam en az limit olan 30 TL’ye ulaştığında şu üç ödeme yönteminden birini kullanarak paranızı hesabınıza nakit para olarak alabilirsiniz;

  1. Banka hesabına ödeme
  2. TransferWise ile ödeme
  3. İninal Kart’a ödeme

Alışverişlerinizden bonus alabilmek için siz sadece mağazanın üzerinde yazan bonus al butonuna tıklayarak sayfada istediğiniz herhangi bir şeyi satın almak ve işleminizi her zamanki gibi tamamlamak. Mağazalar sayfasında moda, sağlık ve güzellik, elektronik, seyahat, Yeme & İçme, Çocuk, Eğlence gibi kategorilerden alışveriş yapabileceğiniz 350’den fazla yerli ve yabancı online mağaza bulunmaktadır.

Artıway Nedir Bonus Teklifleri
Artıway Bonus Teklifleri

Bonus Alım Süreci Nasıl?

1- Üye Ol 10 TL Bonus Kazan

Cesur Gezgin üyelerine sunulan bonustan yararlanmak için; Aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz üye olduğunuzda, 10 TL bonus kazanabilir ve yüzlerce online mağazaların tekliflerini görebilirsiniz. Bonus ilk alışverişinle birlikte hesabınıza geçmektedir.

2- Bonus Kazanıldı

Alışveriş yapmak istediğiniz mağazaya Artıway hesabınızı açarak bu platform üzerinden mağazaya ulaşıp alışverişinizi tamamlarsınız ve bonusu almaya hak kazanmış olursunuz.

3- Mağaza Bonus Onayı

Mağaza bonusunuzu iade, değişim ve iptal gibi durumlarını göz önünde bulundurarak bonusunuzu onaylar ve sizde artık resmi olarak bonusa hak kazanmış olursunuz.

4- Mağaza Bonus Ödemesi

Mağaza bonusunuzu onayladıktan sonra Artıway’e kazandığınız bonusu gönderir. Artık bonusunuz Artıway hesabınızdadır ve siz hesabınızdaki “ödemeye uygun başlığı” altında bonusunuzu görüntülüyor olacaksınız.

5- Bonus transferi

Ve sonuç.. Bonusunuzu en az limit olan 30 TL’ye ulaştırdığınızda çekim talebi oluşturarak 3 çekim yönteminden biri ile kendi hesabınıza aktarımda bulunabilirsiniz. Artıway çekim talebinizi 3 iş gününde hesabınıza gönderecektir.

Yaptığınız alışverişler ile ilgili ödediğiniz miktarları bir şekilde rakamlarla hesabınıza para olarak geri alıyor olmak bir ayrıcalık olarak düşünüp kullanmanızı tavsiye ediyorum. Kendimde bir kaç şekilde alışveriş yaptım ve birazcık bonus kazandım çekeceğim zamanı beklemedeyim. 🙂

Artıway nedir, nasıl kullanılır gibi hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

0 Paylaşım
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Blog Açma Rehberi

Blog fikri herkesin kafasında bir yer edinmiştir. Fakat işe nasıl başlayacağınız konusu fikrinizi hep ertelemenize sebep olmuştur. Sizler…