[object object] Turna.com Uçak Bileti Sitesi İncelemesi Turna Logo

[object object] Turna.com Uçak Bileti Sitesi İncelemesi Turna Logo Square 300x300Turna.com

Kuruluş tarihi: 2014

Çalışma saatler: 24 saat

Destek hattı: 7/24

Mobil ugulama: Andoid ve IOS

Telefon: 0850 222 66 00

E-posta: info@turna.com

Adres: Nish İstanbul Plaza, C Blok Kat:17 No: 200 Çobançeşme – İstanbul


Turna.com’un Sunduğu Özellikler

Yıllık Raporlarla En Ucuz Bilet Hangi Ay ve Gün

Aradığınız uçak biletinin yılın hangi günlerinde daha ucuz olduğunu grafikten öğrenebilirsiniz! Tek arama ile yılın en ucuz uçuş günlerini keşfedebileceğin grafik elinin altında. Hangi gün ucuz, hangi gün pahalı tek sayfada görebilirsiniz. Hem iç hat hem de dış hatlarda arama işlemi yaptığında uçuş fiyat grafiğini göreceksin! Böylelikle her zaman daha ucuza uçabilirsiniz.

Turna.com İle Uçtukça Kazanın

Turna.com’da aldığınız her biletten puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla uçak bileti alarak kuşlar gibi bedava uçabilirsiniz. Üstelik, başkaları için uçak bileti aldığınızda da puanları siz toplarsınız!

Kredi Kartı Puanlarınızı Kullanın

Kredi kartınızda (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanları Turna Puan’a çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsiniz. Bu puanlarınızı istediğin an kullanabilirsiniz!

Arkadaşlarını Davet Et

Arkadaşınızı Turna.com’a davet edebilir ikinizde kazanabilirsiniz. İlk puan harcamanızdan sonra, arkadaşlarınızı davet etmeye başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın satın aldığı her uçak biletinden ekstra %10 turna puan kazanırsınız. Üstelik sonsuza kadar. Paylaşmak güzeldir diyen Turna.com

Üye Ol