Momondo Uçak Bileti Sitesi İncelemesi

Momondo Uçak Bileti Sitesi İncelemesi

0 Paylaşım
0
0
0

Momondo, milyonlarca uçak bileti, otel ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştıran, ücretsiz ve ilham veren bir seyahat arama sitesidir. Havayolu şirketleri ve seyahat acentalarından tamamen bağımsızız, bu sebeple seyahat severlere mevcut tüm seyahat seçeneklerini hiçbir ek ücret eklemeden sunabiliyoruz. Uçak bileti, otel odası ve araç kiralama fırsatları satmıyoruz – yaptığımız, size en uygun fiyatları sunmak ve seçimi sizin yapmanızı sağlamak. Tek bir tıkla rezervasyonunuzu tamamlamanız için kendi seçtiğiniz siteye yönlendiriliyorsunuz. Bugün, 30’dan fazla uluslararası pazarda seyahat severlere hizmet veriyoruz. Eşsiz ürün ve servisimiz sayesinde Webrazzi, Forbes, Time ve AOL gibi öncü bir çok medya kuruluşu tarafından da tavsiye edildik. Ayrıca, En İyi Meta Arama Websitesi, En İyi Sosyal Medya Kullanımı ve En İyi Uçak Bileti Arama Sitesi ödülleri ile onurlandırıldık.

Vizyonu

Biz, herkesin dünyayı seyahat edebilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Farklılıklarımızın hoşgörüsüzlük ve ön yargı kaynağı değil, ilham ve gelişme kaynağı olduğu bir dünya vizyonumuz var. Amacımız, merakımızı canlı tutmak ve daha açık görüşlü olmak için her birimizi cesaretlendirmek. Böylece daha iyi bir dünyanın tadını hep birlikte çıkarabiliriz.

Kuruluş

Momondo, 2006 yılında kuruldu, ve bugün ana ofisimizin yer aldığı Kopenhag, Danimarka’da 40’dan fazla ülkeden 250’den fazla çalışanla hizmet veriyoruz. Momondo, Booking Holding Inc. KAYAK yan kuruluşunun içerisinde yer alan bağımsız bir markadır. İşimize tutkuyla bağlıyız ve dünyamızı açmak için gösterdiğimiz çabadan gurur duyuyoruz.

0 Paylaşım
1 yorum
  1. Kesinlikle bence en iyi uçak bileti arama sitesi, arayüzü çok sade, kullanımı çok kolay, fiyatlar gerçekten bir çok yere göre ucuz, en önemli özelliği ise kredi kartı puanlarını burada biriktirebiliyor olman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir