Mercedes Sprinter Van Projesi – Göl ve Dağ Manzarası

VanLife Projesi!

Gezginlerin hayata karşı hep bir amaçları vardır. Bizimde hayata karşı elbette bir amacımız var. Sırt çantası ile dünyayı gezme fikrini Serdar’da Buket’te destekliyor. Ayrıca bizi artık bilen bilir kamp hayatı her zaman her yerde tercihimizdi. Hala da öyle. Bunu yaparken de yanımızda evimizi de neden götürmeyelim dedik ve küçük bir araştırma yaptık. Evimizi bir üst kademe olan karavancılıkla neden yapmıyoruz diye düşündük. Hatta işi abartalım karavanımızı kendimiz yapalım dedik. Bunun için ihtiyacımız olan şeyleri bir bir yazdık ve hesapladık.

Şu anda elimizde net bir resim var artık. Tam olarak ne istediğimizi biliyoruz. Fotoğraflarda gördüğünüz aracın içini kendimiz dizayn ettik ve eksiklerimizi sürekli gidermeye başladık. Bu aracı gerçek hayata taşıyana kadar da çalışacağız. Bu süreçte karşımıza gelen bir çok şeyi de sizinle paylaşacağız. Peki, VanLife nedir? Nasıl bir şeydir? diyenleri duyar gibiyim.. Tam olarak Nereye park edersen Evin orası! 🙂 diyebilirim. İstediğiniz bir aracı yaşanabilir bir hala getirdikten sonra onunla istediğiniz yere gitme fikri sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? 🙂

İşte bizim de tam olarak ihtiyacımızın bu olduğunu fark ettik. Bir nevi göçebe hayatı. İşimizi de yanımızda götürerek Yol arkadaşımız Yuki’yi de alıp istediğimiz ülkede veya şehirde istediğimiz kadar kalıp sıkıldığımızda yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu konuda bize maddi manevi destek olmak isteyen herkesi bekliyoruz. Bu yola hep birlikte çıkacağız ve hep birlikte göreceğiz. Bu yüzden bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Facebook, Instagram, Youtube.

Mercedes Sprinter Van Projesi – Göl ve Dağ Manzarası
Mercedes Sprinter Van Projesi – Göl Kenarı
Mercedes Sprinter Van Projesi – Kanyon
Mercedes Sprinter Van Projesi – İç Dizaynı

–> Destek Olun <–