Paris Fotoğraf Çekimi
Paris Fotoğraf Çekimi

Fransa | Paris Fotoğraf Çekimi

0 Paylaşım
0
0
0

Romantizmin başkenti olarak ta kabul edeceğiniz muhteşem ihtişamıyla Paris. Herkesin gidip görmek için yanıp tutuştuğu bu büyülü yerde neden en mutlu anılarınızı ölümsüzleştirmiş olmayasınız? Bunun için yapmanız gerekenler belli;

Paris Fotoğraf Çekimi

1- Fotoğraf çekimi için Paris’i seçtiğiniz zaman konu hakkında bizden yardım isteyin. Böylece sizin için orada yaşayan profesyonel fotoğrafçılar ile görüşüp en uygun fiyatlılarını size seçenek olarak sunmuş olacağız. Daha sonrasında anlaşılmış zaman ve mekanda buluşup Paris fotoğraf çekiminizi tamamlayacaksınız.

2- Bizim çekimlerimiz toplamda 2 saat sürmüştü. Bu tamamen size kalmış bir konu. Bunu fotoğrafçıya belirtmemiz için bize ayrıntılı bir mesaj göndermeniz yeterli.

3- Seçtiğiniz fotoğrafçı orada yaşayan biri olarak size en mükemmel mekanlarda hizmet sunacak ve talebiniz doğrultusunda saatlerini de siz önceden belirlemiş olacaksınız.

4- Saç ve Makyaj için talebiniz olursa sizin için bu durumda da yardım sağlayıp aklınızda soru işareti kalmasını önleyeceğiz.

5- Bizim anlaştığımız fotoğrafçımız ile gittiğimiz mekanlar şu şekildeydi; Eyfel Kulesi, Şanzelize Caddesi, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi, Tuileries Sarayı.

6- Fotoğrafçıların hepsi ingilizce biliyor fakat bu sizin bilmemeniz durumunda anlaşamayacağınız anlamına gelmiyor. Beden dili ile sizi Paris fotoğraf çekimi sırasında yönlendiriyorlar.

7- Fiyatlar Türkiye’deki fotoğrafçıdan daha pahalı değil. Özellikle bu profesyonellikte ki fotoğrafçılar Türkiye’de daha pahalı durumdalar.

8- Bu fotoğraf çekimi sadece düğün yada nişan için değil, hamilelik, evlilik teklifi, aile fotoğrafı, kişisel fotoğraf vb. şeklinde de olabilir. Bizim çekimlerimiz evlilik teklifi içindi. Eşim ile birlikte gittiğimiz 14/02/2016 tarihinde Eyfel Kulesi önünde bir sürpriz evlenme teklifi almıştım. 🙂 Bu heyecanı umarım sizlerde bir gün yaşarsınız.

Not: Bayanlar bu yazıyı eşinize veya sevgilinize okutmanız için en altta bulunan paylaş butonuna tıklamanız yeterli 🙂

Paris Fotoğraf Galerisi yazımıza tıklayarak daha fazla fotoğraf görebilir ve mekanlar hakkında kısa bir bilgi edinebilirsiniz.

Paris Fotoğraf Çekimi hakkında soru ve görüşleriniz için bize yazmayı unutmayın.

Cesur Gezgin

Paris Eyfel Fotoğraf Çekimi 2
Paris Eyfel Fotoğraf Çekimi 2
Paris Eyfel Fotoğraf Çekimi
Paris Eyfel Fotoğraf Çekimi
Paris Evlilik Teklifi
Paris Evlilik Teklifi

0 Paylaşım
3 yorum
 1. Merhabalar,
  Balayı sebebiyle, Nisanın 1 ile 6sı arasında Paris’te olacağız.
  Bu sebeble acaba düğün fotoğraflarımızı çekmenizi isteriz.

  Detayı bilgi paylaşırsanız çok sevinirim.
  Elif

 2. Merhaba,

  Bilgiler için teşekkürler çok açıklayıcı olmuş.
  Yakın tarihte Paris ziyaretimiz olacak fotoğrafçı bilgilerini paylaşabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Paris Gezi Rehberi

İş gezileri için gelenler dahil, ülkede yirmi dört saatten az kalanlar hariç tutulmak üzere, yıllık olarak ağırladığı yaklaşık…