Kartalkaya
Kartalkaya

Yılbaşında Türkiye’de Gidilecek Yerler

0 Paylaşım
0
0
0

2020 yılı yaklaşırken tatil günlerinin kaç gün olduğu da hesaplanmaya başlandı. Bayramları tüketen tatilciler en yakın tatil günü olarak tabi ki Yılbaşını görmekte. Yeni yıla girmeye az kaldığını göz önünde bulundurursak tatil planlarınız için size bir kaç seçenek sunabiliriz. İşte 2019 yılbaşında Türkiye’de gidilecek yerler;

Yılbaşında Türkiye’de Gidilecek Yerler

1 – Uludağ

Uludağ
Uludağ

Uludağ Yeni yıl için Türkiye’den en çok ziyaretçi alan yerlerin başındadır. Her yıl buraya ünlülerin de tercih ettiği çeşitli Yılbaşı programları yapılmaktadır. Ailecek gidilebilecek olan Uludağ hem çocuklarınız için hemde kendiniz için yeni yıla girerken güzel bir anı biriktire bileceğiniz bir yer. Bu yıl da her yıl olduğu gibi Yılbaşı programları 2018 yılında tatilcilere bir çok eğlenceli programa hazırlanıyor. Siz de Uludağ’ın bembeyaz kar örtüsü üzerinde DJ eşliğinde barbekü partisi yapmaya hazırsanız yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

2- Kartalkaya

Yılbaşında Türkiye'de Gidilecek Yerler Kartalkaya
Kartalkaya

İstanbul ve Ankara’ya yakınlığından dolayı Kartalkaya, en cazip yılbaşı eğlencelerini geçirebileceğiniz yerlerdendir. Yılbaşı programlarının çoğu bembeyaz kar üzerinde kutlandığından Türkiye’de bu ortama elverişli bir çok kişiye uygun yerler var. İster konum itibariyle isterseniz de maddi olarak seçim yapabilceğiniz bir çok seçenek mevcut.

3- Kartepe

Yılbaşında Türkiye'de Gidilecek Yerler Kartepe
Kartepe

Kayak merkezindeki tesislerden restoranlara kadar her mekan yılbaşı için özel programlar hazırlıyor. Kartepe’de her sene artan talepleri karşılamak için özenle hizmet veriyor. Yılbaşı programları 2019 yılında da göz dolduruyor. Kartepe’nin de İstanbul ve Ankara’ya 1-2 saat uzaklıkta olması insanlara cazip gelen en önemli noktalardan biri  oluyor.

4- Erciyes

Erciyes
Erciyes

20 milyon yıl öncesinden günümüze gelen ve heybetiyle Tanrı Dağı olarak adlandırılan Erciyes’te eğlenceli bir yılbaşı partisi sizleri bekliyor. 3917 metrelik yüksekliği ile görenleri büyüleyen kayak merkezinde Erciyes yılbaşı programları ile doyasıya eğleneceksiniz. Tercih sebepleri arasında uzak olmasından dolayı İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden çok sık talep olmasa da çevresindeki tüm insanlar Erciyes’te karın keyfini çıkararak yeniyıla eğlenerek giriyor.


2019 yılbaşında Türkiye’de gidilecek yerler bu kadar.

# 2019 Yılbaşında Yurtdışın’da Gidilecek Yerler yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

# 2019 yılbaşı otelleri ve programları listesine de buradan ulaşabilirsiniz.

Sizin de önerebileceğiniz yerler varsa bunları yorum kısmını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Facebook sayfamızı takip etmeyi ihmal etmeyin.

Mutlu Yıllarınız Olsun..

0 Paylaşım
4 yorum
    1. Merhaba Inanc bey, Yorumunuz için teşekkürler. Tabi ki Erzurum ve Sarıkamış’ta kar bakımından oldukça değerli yerlerimiz yazmamış olmamız değer vermediğimiz anlamına kesinlikle gelmiyor. Sadece insanların en çok merak ettikleri ve aradıkları bu yerler olmasından dolayı özellikle belirttik. Yazımızı güncelleyebiliriz her zaman. Bizi takip etmeye devam edin. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like