Bali, Endonezya
Sangeh Temple

Bali Fotoğraf Galerisi

0 Paylaşım
0
0
0

Balayı mekanları denince akla gelen ilk isimlerden olan Endonezya‘nın Bali adası gerçekten çiftler için en uygun balayı mekanlarından biri diyebilirim. Bizim de balayı tercihimizin Bali olmasından sebep söylemeliyim ki görülmesi gereken bir çok şey varken zamanının nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Bizde bu kadar güzellik varken bunları fotoğraflamak için hem balayımızı kullandık hem de güzel bir anı yarattık kendimize. Bali Fotoğraf Galerisini bu yüzden hazırladık. Balayımızda anlaşmış olduğumuz profesyonel fotoğrafçımız ile harika düğün fotoğrafları çektirdik. Daha sonra da Cesur Gezgin için bir anlaşma yaparak tecrübe edip beğendiğimiz fotoğrafçımızı aramıza kattık. Şu anda sizde Bali de harika fotoğraflar sahibi olmak isterseniz sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki fotoğraflarımız mekanlar hakkında size kısa bir ön bilgi amaçlı yayımlanmıştır. İstediğiniz de farklı mekan ve kıyafetler ile de çekim sağlanabilmektedir. Yurt Dışı Fotoğraf Çekimi Hakkında Her Şey yazımızı okuyarak genel bir bilgi edinebilirsiniz. Bali fotoğraf galerisi ile Bali’de fotoğraf çekilecek mekanlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bali, egzotik güzellikleri ve eşsiz kültürüyle her gezginin hayallerini süsleyen bir cennet adasıdır. Bu büyülü yerin doğal harikalarını ve renkli yaşamını keşfetmek için çıktığımız yolculukta, Bali’nin her köşesinde farklı bir güzellik bulduk. Tapınaklardan, plajlara, pirinç tarlalarından, büyüleyici şelalelere kadar birçok unutulmaz anı yakaladık. Siz de bu galerimizde, Bali’nin büyüleyici manzaralarını ve kültürel zenginliklerini gözler önüne seren fotoğraflarla büyülenmeye hazır olun!

# Bali fotoğraf çekimi fiyatları ve hakkında her şey.

Bali Fotoğraf Galerisi Fotoğraf Çekim Mekanları

Mount Batur

Forest near Batur

Tegalalang Rice Terrace

Ubud, Warung Serayu Hediyelik Eşya Dükkanı

Bali Fotoğraf Galerisi, Endonezya
Warung Serayu, Ubud

Sangeh Temple

Melasti Beach

Bali fotoğraf galerisi hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

0 Paylaşım
2 yorum
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Bali Gezi Rehberi

Bali, Küçük Sunda Adalarının en batısında yer alan Endonezya'ya bağlı bir adadır. Adanın başkenti Denpasar'dır. 2009 yılı sayımlarına göre 3,551,000 nüfusa sahip olan adanın...