Gencnesever Seyahat Projesi

Seyahat Sever Projesi

0 Paylaşım
0
0
0

2022 yılında maalesef ki biten bir proje aslında seyahat sever projesi. İçerik olarak çok güzel düşünülüp gençlere seyahat imkanı sunan ve gezilerinde konaklama ihtiyaçlarını sağlayan harika bir projeydi. 5 Eylül 2022 tarihinde sunulan ücretsiz yurt konaklamaları bitti. Ama belki de pek çoğunuzun adını bile duymadığı, görmediği ve ilgilenmediği bir sitesi daha var. 🙂 Gençnesever.com bu site Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2022 yılında hayata geçirilerek, 18-30 yaş arası gençlerle buluşturulmuş bir platform.

Kültür, sanat, spor gibi etkinliklerde sosyalleşmeyi, keşfetmesi için seyahat etmeyi teşvik etmeyi amaçlayan gençnesver sitesi bu kapsamda sinema, tiyatro, konser, festival biletlerinin yanı sıra hediye çekleri de dağıtmakta. Spor müsabakaları biletleri ve seyahat biletlerini gençlere bu platform üzerinden hediye ediyorlar. Biletlerin hepsi bakanlık tarafından temin edilip sonra da yapılan çekilişle çekilişi kazanan gençlere elektronik posta ile gönderiliyor.

Bu Biletlerden Kimler Yararlanabilir?

Gençnesever.com Tüm Türkiye gençleri kullanabilsin diye her bölgeden 18-30 yaş aralığında herkes bu etkinliklerden ve biletlerden yararlanabilir.

Çekilişte Neler Hediye Ediliyor?

Sinema, konser, tiyatro, müzikal, stand-up, dans gösterisi biletleri, futbol, voleybol, basketbol maçı biletleri, seyahat, gezi biletleri ve hediye çekleri hediye ediliyor.

Çekilişe Katılım Koşulları Neler?

Sadece yapmanız gereken istediğiniz bir etkinliğe site üzerinden erişip içerisindeki formu doldurmak. Daha sonrasında otomatik olarak çekilişe katılmış oluyorsunuz.

Birden Fazla Çekilişe Katılınabilir mi?

Evet. Aynı anda birden fazla çekilişe katılabiliyorsunuz. Hangisi çıkarsa ona ücretsiz olarak gidiyorsunuz. 🙂 Ama aynı etkinlik için 1 kere katılım hakkı sunuluyor.

Çekilişler Ne Zaman Açıklanıyor?

24 saat içinde açıklanmış oluyor ve yine site üzerinden yada Instagram sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebiliyorsunuz.

Bileti Başka Biri Kullanabilir mi?

Hayır. Çekilişe katılım sizin tarafınızdan gerçekleştirildi ise maalesef farklı bir kişi bu haktan yararlanamıyor. Sadece siz kullanabiliyorsunuz. Bu durumda başka birine hediye etmek veya bileti satmak söz konusu olmuyor.

Bazı Çekilişlerde “Arkadaşınla Git” Yazıyor

Bu şu demek arkadaşlar. Site kendi içinde iyileştirme yapmak için öneri, şikayet gibi bir mekanizmaları var. Her yerden gelen önerileri değerlendiriyorlar. Bunlardan biri de bu “Arkadaşınla Git” olayı. Çekilişe bu şekilde katıldığınız zaman kazanmanız durumunda size 2 adet bilet gönderiliyor. Böylece arkadaşınla birlikte gitmiş oluyorsun. Çok iyi değil mi? 🙂

“Sen Gönder” Nedir?

Ayrıca gençnesever.com site içerisinde gençlere harika bir ortam kurulmuş. Adına da “Sen Gönder” demişler. Burada kendi gözünüzden, aklınızdan, dilinizden çıkan her şeyi paylaşıp binlerce hatta milyonlarca insanın görmesini sağlayabilir fikirlerinizi veya yeteneklerinizi gösterme şansı yakalayabilir belki de sizi daha ileriye götürecek kişilerle tanışabilirsiniz.

Nasıl yapacaksın?

  • Fotoğraf, video, blog, haber, liste vb. içeriklerini oluştur.
  • İçeriğine dair anlatmak istediklerini yaz.
  • İçeriğini [email protected] e-posta adresine gönder. ( Büyük boyutlu dosyalar için WeTransfer ya da Google Drive linklerini aynı adrese ilet. )
  • E-postana içerik yazılarını, adını soyadını, telefon numaranı, Instagram ve Twitter hesaplarını eksiksiz olarak ekle.

İşte bu kadar. 🙂

Diğer yazılarımız için tıklayın.

0 Paylaşım
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like